• Serdecznie witamy na stronie firmy PRO ASCOBLOC Sp. z o.o., producenta szerokiej gamy mebli gastronomicznych i urządzeń ze stali nierdzewnej.

Obecnie poszukujemy:

1. Poszukujemy pracownika na stanowisko: SPAWACZ METODĄ TIG I MAG PILNE

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu
  • znajomość rysunku technicznego

2. Poszukujemy pracowników na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • minimum średnie wykształcenie
  • dobra znajomość pakietu Office
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu dobrych relacji interpersonalnych

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę Ascobloc
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert
  • negocjacje z Klientem
  • kontakty handlowe na ternie Polski

3. Poszukujemy pracownika na stanowisko: OPERATOR FREZAREK I TOKAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Wymagania:

  • doświadczenie przy obsłudze oraz programowaniu maszyn CNC - istnieje także możliwość przyuczenia
  • znajomość technologii obróbki blach

  • programowanie i obsługa maszyn CNC
  • współpraca z działami konstrukcji i produkcji

Aplikacje:

Aplikacje (List motywacyjny ze zdjęciem oraz CV) prosimy przesłać na adres firmy lub na adres e-mail bądź dostarczyć osobiście.

PRO ASCOBLOC Sp. z o.o.

ul. Szarych Szeregów 22

56-500 Syców

Adres e-mail: rekrutacja@ascobloc.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”